TerapyAir iOn

System oczyszczania powietrza

TherapyAir iOn, produkt firmy Zepter, znajduje się na każdym piętrze naszej kliniki, umożliwiając Państwu oddychanie krystalicznie czystym powietrzem. Jak podaje firma Zepter, pomieszczenia, w których pracuje urządzenie Therapy Air, stają się zdrowszymi miejscami do życia i oddychania. Pyły, bakterie, wirusy, dom tytoniowy i inne szkodliwe zanieczyszczenia zostają wyeliminowane.
TherapyAir iOn to absolutnie niezrównany system oczyszczania i uzdatniania powietrza wewnątrz pomieszczeń z innowacyjnym modułem generującym jony ujemne.

TherapyAir iOn to system 5 filtrów:

  • filtr wstępny – filtr antystatyczny – zatrzymuje większe cząstki kurzu, włosy, sierść zwierząt,
  • filtr pośredni – usuwa w dużym stopniu drobinki kurzu, pleśń i bakterie o rozmiarze powyżej 1μm , chroniąc jednocześnie filtr Zepter Hepa. Filtr pokryty został substancją antybakteryjną, dzięki czemu usuwa 99,9% bakterii takich jak: gronkowce, pneumokoki, E.coli,
  • filtr Zepter Hepa – usuwa większość drobnych cząsteczek i dym papierosowy. Usuwa 99,97% zanieczyszczeń o rozmiarze powyżej 0,3 μm. Z uwagi na wysoką skuteczność filtr ten nazywamy filtrem absolutnym,
  • filtr antyalergiczny – specjalnie zaprojektowany, dwuwartstwowy filtr zapewniający eliminajcę zanieczyszczeń, które mogą negatywnie oddziaływać na zdrowie. Zewnętrzna warstwa (nonwoove) pokryta jest specjalnym środkiem (srebro/aparyt) usuwającym bakterie, zarodniki pleśni oraz bakterie Legionelii . Druga warstwa zawiera wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (Glingko Biloba), który usuwa alergeny, 100% wirusów grypy , 100% bakterii (E.Coli, VRSA),
  • filtr eliminujący nieprzyjemne zapachy – filtr z aktywnym węglem skutecznie pochłania zapachy oraz usuwa niektóre szkodliwe gazy (lotne związki organiczne: toluen, benzen, ksylen, styren i inne), formaldehyd, amoniak, kwas octowy oraz dym tytoniowy. Usuwa 100% dymu tytoniowego .

TherapyAir iOn – jonizacja jest jedną z najbardziej skutecznych metod usuwania zanieczyszczeń z powietrza. Jony ujemne wpływają korzystnie na samopoczucie i ogólny stan zdrowia każdego człowieka . Oddziaływanie jonów ujemnych na zdrowie człowieka jest tak korzystne, że wielu specjalistów nazywa je „Witaminami z powietrza”.

TherapyAir iOn wytwarza około 220 000 jonów / cm3!!!

TherapyAir iOn sprawia, że można cieszyć się powietrzem orzeźwiającym jak po burzy i świeżym jak w lesie. Jonizacja powietrza wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Tylko powietrze w najzdrowszych środowiskach zawiera więcej niż 100 000 jonów / cm3.

TherapyAir iOn – właściwości: